KONST / Litografier / Färglitografi 16165212
nr 1616 5212
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Signerad, EA upplaga, Mosebacke Torg. Färglitografi, bildmått: 46x55 cm, yttermått inklusive ram: 65x73 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:07:57
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg